Aktualności

Prezentacja nowej tabletkarki na targach TechnoPharm 2014

28. 11. 2014

Na tegorocznych targach TechnoPharm 2014 w Norymberdze (International Trade Fair for Life Science Process Technologies, Pharma – Food – Cosmetics) zorganizowanych na przełomie września i października, miała miejsce premierowa prezentacja prototypu naszego nowego produktu: tabletkarki FUTORQUE X-1.

Kolejnej prezentacji dokonaliśmy w listopadzie na targach AAPS w San Diego w Stanach Zjednoczonych (American Association of Pharmaceutical Science Annual Meeting & Exposition).

Wyjątkowy i nowatorski design maszyny spotkał się z ogromnym zaciekawieniem i zainteresowaniem odwiedzających. Naszych gości zachwycił nie tylko oryginalny i futurystyczny wygląd maszyny, ale także jej multifunkcjonalość: nowoczesny panel sterowniczy typu multitouch z intuicyjnym menu obsługowym.

DSC_0601           DSC_0729

DSC_0603

FUTORQUE X-1 jest unikatowym rozwiązaniem i wytacza nowe kierunki rozwoju firmy. Maszyna powstała z myślą o działach R&D firm farmaceutycznych jednak wielkość jej stołu i wydajność sprawdzą się znakomicie także dla produkcji małoseryjnych.

Więcej informacji na temat FUTORQUE X-1 oraz terminu wprowadzenia jej do seryjnej produkcji znaleźć będzie można niebawem na naszej stronie w zakładce Tabletkarki.